Ons aanbod van Nederlandse eigenaren
France Pro Consult - Uitsluitend en overal in Frankrijk
France Pro Consult - Uitsluitend en Overal in Frankrijk
France Pro Consult heeft voor u een aantal onroerend goederen in de verkoop die aan uw verwachtingen zouden kunnen voldoen. De onderstaande objecten worden via ons kantoor te koop aangeboden. De eigenaren zijn voormalige klanten van ons agentschap en wij zetten ons in om onze bestaande klanten te helpen die in het verleden hun vertrouwen in ons hebben gesteld.
Onze bestaande klanten maken deel uit van ons professionele leven en we kunnen hen niet negeren
Onderstaande eigendommen staan te koop. Op verzoek sturen wij u de contactgegevens van de eigenaren, zij kennen hun eigendom als geen ander en kunnen u veel beter informeren dan wij.

Loire - € 225.000 incl. volledige inventaris
Bel Air, met prachtig uitzicht, heeft 3 zelfstandig te bewonen gebouwen en een bovengronds zwembad op een terrein van 2000 m2.
Meer informatie
Hieronder ziet u de meest recente woningen die definitief verkocht en begeleid zijn door France Pro Consult

Dordogne

Pas de Calais

Saône-et-Loire

Aude

Saône-et-Loire

Dordogne

Ardennen

Aveyron

Dordogne

Nièvre

Allier

Ardennes

Meuse

Cher

Indre

Pas de Calais

Indre et Loire

Seine Maritime
France.nl, Thierrybiguet.nl en Franceproconsult.com zijn handelsmerken van France Pro Consult, 7371 GK Loenen, Nederland. Deze sites zijn opgericht door en onder beheer van France Pro Consult.